درباره ما

موسسه هیتالوم هیت سینک
اولین تولید کننده هیت سینک و خنک کننده در ایران

مؤسسه صنعتی هیتالوم هیت سینک  بطور رسمی از سال 74 برنامه طراحی و تولید هیت سینک را آغاز نمود. از آنجا که تا آن زمان هیچ شرکتی بطور رسمی در زمینه تولید هیت سینک فعالیت نداشته، لذا هیتالوم مدعی عنوان اولین تولید کننده هیت سینک در داخل کشور است. شاید بتوان گفت مهندسی معکوس و کپی برداری از آنچه تولید کنندگان خارجی به بازار ایران تزریق می نمودند، سکوی پرتاب هیتالوم به عرصه نوآوری و قدم نهادن در مسیر توسعه بود.

این مؤسسه با درک صحیح از نیاز بازار و تسلط بر دانش مربوط به حوزه آلومینیوم، در مسیر تولید هیت سینک  و خنک کننده بر پایه متریال آلومینیوم گام نهاد.

صنایع مختلف برق، الکترونیک و مخابرات کشور که در تکاپوی تولید ملی با مشکلات فراوانی مواجه بودند، جهت تهیه هیت سینک مورد نیاز خود با مشکلات عدیده ای مواجه بودند. لذا ورود هیتالوم به عنوان اولین تولید کننده داخلی، منجر به ایجاد آرامش نسبی در بازار گردید.

استقبال بالا از  تولیدات اولیه، هیتالوم را بر آن داشت تا با تولید مقاطع بیشتر و ایجاد تنوع در تولیدات خود، سهم بالایی از بازار  را به دست آورد .

هیتالوم در ابتدا تولید خود را با کپی برداری از نمونه های خارجی آغاز کرد . ولی طولی نکشید که با استفاده از تجربه کسب شده در این مدت و تعامل مثبت و مفیدی که با سازندگان داخلی داشت شروع به طراحی اولین مقاطع اختصاصی خود نمود که مشابه خارجی نداشتند .

با ورود پی در پی محصولات هیتالوم به بازار و نوآوری مستمر کارکنان این مؤسسه و طراحی قالب های مختلف اکسترود، هیتالوم به برند برتر در زمینه تولید هیت سینک صنعتی تبدیل شد و گزینه اول متقاضیان بازار گردید.

مؤسسه هیتالوم هیت سینک رضایت مشتری را به عنوان اصلی ترین رسالت خود قرار داده است و با برگزاری نشست های مشترک با مشتریان و مشورت با متخصصین صنایع مختلف و بهره گیری از کادری مجرب سعی در دستیابی به این مهم دارد.

امروز، پس از سالها تلاش بی وقفه هیتالوم مفتخر است به در اختیار داشتن بیش از 150 کیس اکسترود در ابعاد و اشکال متنوع با قابلیت کاربرد در صنایع مختلف و از طرفی با توجه به حساسیت هیت سینک و خنک کننده در صنایع، هیتالوم با مکانیزه نمودن و تجهیز خط تولید خود به دستگاه برش هوشمند CNC  موفق به ارائه خدمات برش با دقت 2/0 میلیمتر  گردید؛ کاری که تا آن روز در داخل کشور بی سابقه بود.

در مرحله بعد با در نظر گرفتن نیاز بازار به خدمات ماشینکاری دقیق، خط تولید خود را به دو دستگاه CNC و DRILL مجهز نمود که این دستگاه ها با تلورانس ناچیز قادر به سوراخکاری سطوحی به مساحت بیش از یک متر مربع می باشند.

برای انجام خدمات فرزکاری هم فرز مناسب تهیه و به همراه یک دستگاه پرس هیدرولیک که قادر به تأمین فشار 70 تن می باشد به خط تولید هیتالوم اضافه گردید.شرکت در نمایشگاه های مختلف برق، الکترونیک و مخابرات نشان دهنده ی همت هیتالوم در راستای تکامل می باشد.

امروز هیتالوم به برند برتر در صنایع برق، الکترونیک و مخابرات بدل شده و مفتخر است تمام نیازهای بازار را در زمینه تأمین هیت سینک دیود، تریستور، ترانزیستور و LED برآورده سازد.

گوشه ای از فعالیت های هیتالوم:

*. طراحی و تولید قالب های اکسترود

*. تولید قطعات به طریقه اکسترود با دقت بالا

*. ارائه کاتالوگی با تنوع 150کیس اکسترود

*. ارائه خدمات برش آلومینیوم با دستگاه های CNC و با دقت بالا

*. ارائه خدمات فرزکاری با دستگاه هوشمند

*. ارائه خدمات سوراخکاری با دستگاه های هوشمند CNC

*. ارائه خدمات قلاویزکاری با دستگاه های اتوماتیک الکتریکی و پنوماتیکی

*. ارائه مشاوره جهت انتخاب هیت سینک مناسب

*. شرکت در نمایشگاه های بین المللی جهت شناخت نیاز بازار

هیتالوم به عنوان یک مؤسسه صنعتی اسلامی که در مسیر توسعه و احتزاز پرچم ایران اسلامی با تمام همت خود گام بر می دارد، همواره از پیشنهادات و انتقادات سازنده استقبال می نماید.

و حسن ختام اینکه هیتالوم هیت سینک در نظر دارد تا به پیشنهاد یا انتقاد برتر هر ماه، لوح تقدیری با امضای مدیریت مؤسسه و یک هدیه به همراه مجوز بازدید یک ساعته از مؤسسه اهدا نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *